ייעוץ לסטרטאפים

לקוח לדוגמה: תום בוקאי

בעלי MedAds וקריפטו-מאסטר

לפני העבודה עם צחי

כשהגעתי לצחי רבאל היה לי עסק לייעוץ שיווקי למרפאות. סיימתי בדיוק תוכנית ליווי עסקית שהביאה אותי לנקודה שבה רציתי להיות אבל לא ידעתי מה השלב הבא בהתפתחות העסקית שלי.

התחלתי לעבוד עם צחי על העסק לשיווק המרפאות בעיקר בפן המנטאלי ובמהלך תקופת הקורונה, ירדה העבודה בחברת השיווק באופן משמעותי. בתמיכת צחי, החלטתי להקים עסק העוסק בהשקעות קריפטו.

תהליך העבודה

העסק של הקריפטו צמח באופן מאסיבי במהלך ואחרי תקופת הקורונה. צחי ליווה אותי גם ברמה האישית-מנטאלית וגם ברמה העסקית, בתהליך הקמת תשתיות העסק וניהולו.

כך, שדרגנו את העסק שעסק עד עכשיו בהשקעות הקריפטו לעסק שמעביר גם קורסים ותהליכי ליווי להשקעות בקריפטו.

אם יש משהו שאני אוהב בדרך העבודה של צחי זה הפוקוס על המידה הפנימית. במהלך העבודה שמנו המון דגש על עבודת חזון וקביעת מטרות נכונות.

לאורך התהליך זיהינו דברים מהעבר שעיכבו אותי ובאמצעות שיחות ומשימות שצחי נתן לי, התגברתי על אותם דפוסים מעכבים ששיחררו אותי ואת העסק שלי לתוצאות הרבה יותר משמעותיות.

מה היו התוצאות?

מה היו התוצאות?

פי 5 עובדים

שיפור בהכנסות

העסק גדל משמעותית, הכפלנו את כמות העובדים פי 5 (10 עובדים לעומת 2), המחזורים הכפילו את עצמם (בין 500% ל-700% יותר) וברמת התחושה האישית, אני מרגיש מסוגל הרבה יותר טוב להתמודד עם הצלחה.

ברמה האישית, הבנתי תוך כדי העבודה עם צחי שכשאתה מצליח יש לך מה להפסיד, כשאתה נכשל אין לך מה להפסיד. היום אני יודע להכיל הרבה יותר טוב, לא רק את הכישלונות שלי אלא גם את ההצלחה שלי.

היום, אני נמצא במקום שבו אני הרבה יותר לומד. יש אינסוף התפתחות, למידה וצמיחה וכרגע אני בשלבי הגדלת העסק הקיים הרבה יותר.

כששואלים אותי על צחי, אני תמיד אומר שהוא יועץ עסקי שונה לחלוטין. אף פעם לא פותח אקסל. עובד על המידה הפנימית של האדם ומפתח אותו, כי כמו שהוא אומר תמיד: העסק שלך לא יכול לגדול יותר ממה שאתה מאמין שאתה יכול להרוויח.

רוצה לקבל ממני עדכונים?

אני שולח לרשימה שלי עדכונים, מאמרים והצעות שיווקיות. אם חשוב לך שלא לפספס, אפשר להצטרף לרשימת התפוצה בקלות באמצעות הטופס הבא: