פיתוח מנהלים

לקוח לדוגמה: ראם סמואל

מייסד ומנכ"ל PRODRIVE

לפני העבודה עם צחי

לפני העבודה עם צחי, העסק היה תקוע בלופ. למרות שהמוצר שלנו היה יוצא דופן, לא היה ספק שהיו לנו בעיות ניהוליות. משהו בצורת החשיבה המשותפת שלי ושל השותף שלי לא עבד וחיפשנו מישהו שלא סתם ייתן לנו טיפים בניהול זמן.

חיפשנו מישהו שעבר מסלול דומה והגיע לתוצאות ויותר חשוב מזה – מישהו שיידע להכניס לנו גישה נכונה בין האוזניים שהתוצאה שלה הוא שהעסק יתחיל לעבוד טוב יותר.

בשלב הראשוני צחי זיהה שהיינו מפוזרים מדי – היו יותר מדי מוצרים, מערכות מסובכות מדי, תהליכי עבודה מסובכים ולא היה דיוק בבחירת הלקוחות. היה חסר לנו דיוק וסדר בברדק.

תהליך העבודה

 

מאותה נקודה צחי הוביל אותנו לצורת חשיבה פשוטה ומדויקת יותר: הקטנו את כמות המוצרים, דייקנו את המחירים וצמצמנו את האנרגיה המושקעת בנקודות שלא היו בהן תוצאות.

בזכות ההכוונה של צחי התחלנו להכיר בערך שאנחנו נותנים ולהפסיק לפחד להגיד שזה מה שאנחנו נותנים, גם אם המחיר גבוה ביחס למתחרים. הערך שאנחנו מביאים הוא עצום ולכן אין לנו מה להסס או לפחד לבקש עבורו תמורה.

מה היו התוצאות?

מה היו התוצאות?

מיקוד ב-DNA העסקי

דיוק קבלת ההחלטות

היום לפני שאנחנו מבצעים פעולה כל שהיא בעסק, בין אם מוכרים, מתמחרים או כל דבר אחר, למדנו לבדוק האם זה מתאים ל-DNA של העסק, מה המחיר הריאלי (ולא "מה נדמה לי"), מסוגלים להעריך נכון יותר איך הדרך תיראה ומקבלים יותר בקלות את התקלות שיכולות להיווצר.

ההסתכלות המדויקת שלנו כיום, מאפשרת לנו להימנע מלהיכנס לבורות של משהו שנראה נפלא ויכול להסיט אותנו מהתפקוד השוטף של העסק.

רוצה לקבל ממני עדכונים?

אני שולח לרשימה שלי עדכונים, מאמרים והצעות שיווקיות. אם חשוב לך שלא לפספס, אפשר להצטרף לרשימת התפוצה בקלות באמצעות הטופס הבא: